CLUB

Prodej elektrických kol, skútrů, motocyklů, lodí pro zábavu i business

V srpnu 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o., jako první společnost budoucího holdingu. Zároveň se společností vznikl rovněž TRADECON CLUB, který funguje s malou Corona přestávkou do dnes. Cílem TRADECON CLUBU ( dále jen CLUB ) bylo a bude spojovat partnery, klienty, členy a přátele společností TRADECON s.r.o. a TRADECON TRADING s.r.o,.

Činnost poradenské společnosti TRADECON s.r.o, byla zahájena GOLFOVÝM TURNAJEM na hřišti v Měšicích a od té doby kromě Corona krize Club organizuje každý rok zajímavé akce jako domácí i zahraniční golfové turnaje, cesty za golfem do Turecka, Maroka, Egypta, vernisáže, jízdy na okruhu, předváděcí akce a mnoho dalších.

Proto projekty AUTOMOTOBIKE a ELEMOTO pak Club organizuje různé předváděcí akce které pro vás budeme uveřejňovat v sekci http://elemoto.eu/akce/. Ale pokud jste naši příznivci a víte o zajímavé akci, kde si myslíte že bychom naše motocykly měli prezentovat, nebo jinak se akce zúčastnit, neváhejte nám napsat a rádi se zúčastnime, bude-li to možné. Rovněž pokud organizujete své akce a máte zájem pozvat naše členy CLUBU, neváhejte nám napsat a rádi vaší akci přidáme do našeho kalendáře akcí. I vy se můžete stát členy našeho Clubu a účastnit se našich akcí a využívat mnoho výhod.