Elektrické moto pro zábavu i business

Neplaťte drahé palivo, užívejte zadarmo

KREATIVITA

Mezi naše přednosti patří kreativita, najdeme vždy pro klienta optimální řešení, i když vypadá že neexistuje, často jsou klienti překvapení, jaké řešení pro ně dokážeme vymyslet a zrealizovat. Propojením všech našich projektů vám přinese inspiraci, nové kontakty, nové možnosti.

PROFESIONALITA

Vždy je pro nás klient na první místě a udělám vše pro klientovu spokojenost, i když je to často na úkor našeho času nebo našeho zisku. Ale věříme, že spokojený klient přivede další nové klienty.Dalším přínosem pro vás bude členství v našem Clubu a účast na našich akcích, kde poznáte další spokojené klienty, pochopíte naší strategii a najdete zajímavou inspiraci.

TRADECON

V srpnu 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o., jako první společnost budoucího holdingu. Zároveň se společností vznikl rovněž TRADECON CLUB, který funguje s malou Corona přestávkou do dnes. Společnost TRADECON je od začátku poradenská společnost, která realizuje poradenské i vlastní projekty. Poradenské optimalizační projekty jsme realizovali u předních českých firem jako TIPSPORT, ČESKÁ RAFINÉRKSÁ, JAWA DIVIŠOV, ČKD KUTNÁ HORA, CZECHPAN a mnoho dalších. Vedle klientských optimalizačních projektů firma začala postupně tvořit své vlastní projekty, viz http://elemoto.eu/projekty pro jejichž vedení vznikla společnost TRADECON TRADING s.r.o., která je garantem projektu AUTOMOTOBIKE a ELEMOTO, na jehož stránkách se nacházíte. Mateřská společnosti naší holdingové struktury je společnost TRADEINVEST se sídlem v Britském Londýně, ale to se po Brexitu ukázalo jako negativní, proto připravujeme novou holdingovou mateřskou společnost v Maďarsku. Nové stránky zabývající se pak projektu tohoto holdingu naleznete zde http://tradeconproject.eu/. A protože většina klientů a členů TRADECON CLUBU jsou muži, je naše moto, “že my vlastně nic nenabízíme a neprodáváme, ale plním přání našim klientům”. Každý muž sní a touží po krásném autě či motocyklu, proto vznikl projekt ELEMOTO a AUTOMOTOBIKE. A v dnešní složité době, kdy ceny paliva kulminují, je smysluplnost tohoto projektu více než aktuální. Proto pojďte se i vy spolu s námi ponořit do světa tiché elektrické síly a splnit si přání. S pozdravem tým projektu.

CLUB

V srpnu 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o., jako první společnost budoucího holdingu. Zároveň se společností vznikl rovněž TRADECON CLUB, který funguje s malou Corona přestávkou do dnes. Cílem TRADECON CLUBU ( dále jen CLUB ) bylo a bude spojovat partnery, klienty, členy a přátele společností TRADECON s.r.o. a TRADECON TRADING s.r.o,.

Činnost poradenské společnosti TRADECON s.r.o, byla zahájena GOLFOVÝM TURNAJEM na hřišti v Měšicích a od té doby kromě Corona krize Club organizuje každý rok zajímavé akce jako domácí i zahraniční golfové turnaje, cesty za golfem do Turecka, Maroka, Egypta, vernisáže, jízdy na okruhu, předváděcí akce a mnoho dalších. Proto projekty AUTOMOTOBIKE a ELEMOTO pak Club organizuje různé předváděcí akce které pro vás budeme uveřejňovat v sekci http://elemoto.eu/akce/. Ale pokud jste naši příznivci a víte o zajímavé akci, kde si myslíte že bychom naše motocykly měli prezentovat, nebo jinak se akce zúčastnit, neváhejte nám napsat a rádi se zúčastnime, bude-li to možné. Rovněž pokud organizujete své akce a máte zájem pozvat naše členy CLUBU, neváhejte nám napsat a rádi vaší akci přidáme do našeho kalendáře akcí. I vy se můžete stát členy našeho Clubu a účastnit se našich akcí a využívat mnoho výhod. LEARN MORE

PROJEKTY

Jestli něco umíme, pak jsou to různé kreativní projekty. V naší holdingové struktuře TRADEINVEST tvoříme projekty pro naše klienty. Více o našich projektech najdete na https://tradeconproject.eu

. Learn More

MODULÁRNÍ BYDLENÍ

MODUKLÁRNÍ BYDLENÍ

A COOL PROJECT

CHECK IT OUT

GREEN TIME

GREENTIME

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Zde přínášíme reakci našich klientů, kteří si koupili naše elektrické moto:

“Dobrý den, koupila jsem si nejen elektrického skutra, ale i doživotní servis a skvělou partu lidí, kteřé se mnou komunikuji, vždy na mě mají čas a se vším mi pomohou i poradi. Prostě úžasné.

Anna Nováková

Původně jsem byl jen klient, který  nevěděl co chce, ale později jsem si zamíloval více projekt samotný a celý tám, než produkty samotné a dnes pomáhám hledat klienty.

Erich Svěrák

Jsem postižený a mám problém s chůzí, ale tříkolový elektrický Harley je pro mě úžasné řešní, je stabilní, má velký dojezd i dostatečnou rychlost a citím se super.

Pavel Drápal

Join us. It will only take a minute

NÁŠ PRODEJNÍ TÝM

Toto je tým našich profesionální poradců – prodejců, kteří jsou připraveny vám pomoci, poradit a najít pro vás ideální řešení 365 dní.

Oldřich Neumann

Zakladatel  & CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Henno Rom

Partner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Erika Black

Marketing Director

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

George Mayer

Creative Director

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

230

PROJECTS

75340

WORKED HOURS

25

EMPLOYEES

Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

CLUB

V srpnu 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o., jako první společnost budoucího holdingu. Zároveň se společností vznikl rovněž TRADECON CLUB, který funguje s malou Corona přestávkou do dnes. Cílem TRADECON[…]

Read more
20 března, 2022 0

TRADECON

V srpnu 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o., jako první společnost budoucího holdingu. Zároveň se společností vznikl rovněž TRADECON CLUB, který funguje s malou Corona přestávkou do dnes. Společnost TRADECON[…]

Read more
20 března, 2022 0

Say Hello

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Contact form will be displayed here. To activate it you have to click this area and set the shortcode parameter in Customizer.