TRADECON

Prodej elektrických kol, skútrů, motocyklů, lodí pro zábavu i business

V srpnu 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o., jako první společnost budoucího holdingu. Zároveň se společností vznikl rovněž TRADECON CLUB, který funguje s malou Corona přestávkou do dnes. Společnost TRADECON je od začátku poradenská společnost, která realizuje poradenské i vlastní projekty. Poradenské optimalizační projekty jsme realizovali u předních českých firem jako TIPSPORT, ČESKÁ RAFINÉRKSÁ, JAWA DIVIŠOV, ČKD KUTNÁ HORA, CZECHPAN a mnoho dalších.

Vedle klientských optimalizačních projektů firma začala postupně tvořit své vlastní projekty, viz http://elemoto.eu/projekty pro jejichž vedení vznikla společnost TRADECON TRADING s.r.o., která je garantem projektu AUTOMOTOBIKE a ELEMOTO, na jehož stránkách se nacházíte. Mateřská společnosti naší holdingové struktury je společnost TRADEINVEST se sídlem v Britském Londýně, ale to se po Brexitu ukázalo jako negativní, proto připravujeme novou holdingovou mateřskou společnost v Maďarsku. Nové stránky zabývající se pak projektu tohoto holdingu naleznete zde http://tradeconproject.eu/.

A protože většina klientů a členů TRADECON CLUBU jsou muži, je naše moto, “že my vlastně nic nenabízíme a neprodáváme, ale plním přání našim klientům”. Každý muž sní a touží po krásném autě či motocyklu, proto vznikl projekt ELEMOTO a AUTOMOTOBIKE. A v dnešní složité době, kdy ceny paliva kulminují, je smysluplnost tohoto projektu více než aktuální.

Proto pojďte se i vy spolu s námi ponořit do světa tiché elektrické síly a splnit si přání.

S pozdravem tým projektu.